INSAN KAYNAKLARI

 
A | a
Insan kaynaklari politikamiz, sirkete verimli insan gücünü dogru yerde ve etkili bir sekilde kullanmayi ögrenmek ve gelistirmek konusunda imkan saglayan bir organizasyon yapisini esas almaktadir.
YILYAK A.S. olarak; dürüst, güvenilir ve sirket degerlerimize sadik bireyler ile çalismak ana hedefimizdir.
Degisime kolaylikla adapte olabilme ve takim çalismasi içerisinde basarili bir sekilde yer alabilme becerileri sirketimiz açisindan büyük önem tasimaktadir.
Etkin ve yaratici bir sekilde çalisma yetenegi ve yüksek motivasyon, çalisanlarimizda aradigimiz vazgeçilmez özelliklerdendir. Sirketlerimiz sürekli gelisime ve ilerlemeye bagli oldugu gibi çalisanlarinin da bu degere kisisel olarak sahip olmasini önemsemektedir.
YILDIRIM Holding, insana yapilan yatirimin kiymetinin fazlasiyla farkindadir. Sirket olarak, çalisanlarimizin yeteneklerini gelistirmeleri ve ilgili alanlarinda büyük basarilar gösterebilmeleri adina egitim olanaklari sunabilmek için gayret göstermekteyiz.
Eger siz de küresel vizyonumuzu ve deger yaratma tutkumuzu paylasiyorsaniz; gelisen, dinamik bir sirkette çalismayi amaçliyorsaniz, sizinle tanismaktan mutluluk duyariz.